KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645426

nr 1264 5426

Jerry Roupe

(1919-2005), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1993. Olja på duk, Stilleben, 34x39 cm

Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 juli 2019
kl 18:18:25

10/7 20:49:04 1      Vinnande bud

Jerry Roupe

Läs mer om Jerry Roupe