KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645426
nr 1264 5426
Jerry Roupe
(1919-2005), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1993. Olja på duk, Stilleben, 34x39 cm
Jerry Roupe, svensk grafiker och målare född 1919, död 2005.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:18:25
10/7 20:49:04